Apie mus

AUŠRA VIRKIETYTĖ

+370 625 19134 ausra@amanagement.lt

AUŠRA VIRKIETYTĖ

Įkūrėja

  • 7 metai patirties įvairaus pobūdžio verslo renginiuose.
  • Tarptautiniai ryšiai su užsienio partneriais, kūrybininkais bei tiekėjais.
  • Renginių praktika Baltijos šalyse bei Ispanijoje, Italijoje, Vokietijoje, USA.
  • Freelancer‘ės laikotarpiu dirbo su visomis stipriausiomis Lietuvos agentūromis ir padėjo įgyvendinti bei “išgelbėti” renginių projektus.

KAROLIS BUTAVIČIUS

Projektų vadovas

  • 10 metų patirties įvairiuose įmonių renginiuose, koncertuose kaip Eros Ramazzoti ir festivaliuose Bliuzo naktys, Galapagai, Supynės ir kiti.
  • Freelancer‘io laikotarpiu dirbo su visomis stipriausiomis Lietuvos agentūromis ir padėjo įgyvendinti bei “gesinti gaisrus” renginiuose.
  • Renginių techninės dalies išpildymo praktika daugiau nei 6 metai.
  • Ryšiai su klientais ir parnteriais visoje Lietuvoje.

KAROLIS BUTAVIČIUS

+370 617 06680 karolis@amanagement.lt

Paslaugos

Verslo renginiai

Išmintingai parinktos vietos, inovatoriški techniniai sprendimai, geriausi menininkai ir tiesioginis kontaktas su partneriais yra tai, kas mums žinoma. Mes to nedarome tik norėdami surengti renginį, mes esame čia, kad pristatytume Jums puikų renginį! Jūsų poreikiai, jūsų lūkesčiai, tikslai ir terminai - čia mes pradėsime bendrą kelionę į profesionalaus projekto išpildymą.

Viešieji renginiai

Tai itin ypatingas pasirodymas Jums.. Šie renginiai turi gyvos organizacijos elementą: masiškesnį, ryškesnį ir bet kokiu atveju atsakingesnį įmonės įvaizdžiui. Viešieji renginiai neišvengiami be daug kintamųjų dalių: techninių, dizaino, meno, marketingo, PR, jau nekalbant apie saugos ir saugumo klausimus, todėl Jums reikalinga komanda, kuri turi viziją ir gebėjimus veikti greitai bei efektyviai.

Konferencijos ir workshop'ai

3 valandos interaktyvių mokymų, skirtų supažindinti darbuotojus su asmeninio įvaizdžio ir bendravimo socialiniuose tinkluose terminu ir galimybėmis. Tinkami įrankiai, teigiami ir neigiami pavyzdžiai bei tikslinės komunikacijos perspektyvos - dirbant su asmeniniais ir įmonių tinklais: „LinkedIn“ / „Facebook“ / „Instagram“.